• Highest Quality

    Livestream in FULL HD

    Check out
  • Endless possibilities

    We give you more than others

    Have a look
  • Live broadcast

    Show the world your passion

    Just watch

LIVE BROADCAST

Watch right now.


CARRAMBA CUP 2019

KATOWICE, POLAND

Thank you for watching - The live broadcast has ended Check on-line results

PROMOTER: UKS CARRAMBA KATOWICE

PLACE of tournament: Check google maps


wyniki on-line

TECHNOLOGY

HD cams

In our broadcasts, we use several HD camcorders, thus livestream becomes a professional.

Sound

Our sound is clear and loud. We also use additional professional microphone to give a better climate event.

Graphics

Aesthetic and clear graphic design adds to our broadcasts attractiveness.

Platforms

You can watch the livestream on notebooks, tablets, smartphones, and even TVs.

CALENDAR

2019 Now is the time for your event. Write to us: biuro@rell.pl



2019


☐ 23-24.03.2019 [LIVE 2] Mistrzostwa Polski FTS w 10-ciu tańcach RUMIA

☐ 23-24.03.2019 [LIVE 1] 44 Międzynarodowy Turniej Wiosny SZCZECIN - 19 Memoriał Anny Kłos-Sulimy

☐ 09-10.03.2019 [LIVE 2] I edycja PUCHARU POLSKI w gimnastyce artystycznej GIŻYCKO

☐ 09-10.03.2019 [LIVE 1] Winter Baby CUP WARSZAWA

☐ 03.03.2019 [LIVE 2] Mokotowska Wiosna WARSZAWA

☐ 02-03.03.2019 [LIVE 1] Turniej o Puchar Dyrektora SMS GDYNIA

☐ 23.02.2019 [LIVE 2] V ZIMOWY TURNIEJ LEGION WARSZAWA 2019

☐ 23-24.02.2019 [LIVE 1] II Walentynkowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej IMIELIN 2019

☑ 02-03.02.2019 CARRAMBA CUP - KATOWICE 2019 (obsługa sędziowska RELL.score)


2018


☑ 15-16.12.2018 BIAŁYSTOK WINTER CUP - BIAŁYSTOK 2018 (z RELL.score)

☑ 08-09.12.2018 V OTWARTY PUCHAR MAZOWSZA - V MAZOVIA CUP - WARSZAWA 2018 (z RELL.score)

☑ 01.12.2018 GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA - Drzonków 2018

☑ 24-25.11.2018 DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - RUMIA 2018 (z RELL.score.TABLET)

☑ 16-18.11.2018 TURNIEJ MŁODOŚCI - GDYNIA 2018 (z RELL.score.TABLET)

☑ 11.11.2018 MISTRZOSTWA MAZOWSZA - SP220 WARSZAWA

☑ 10.11.2018 Turniej z okazji 100 lat odzyskania Niepodległości - SP220 WARSZAWA

☑ 02-04.11.2018 XV Międzynarodowy Turniej POZNAŃSKIE KOZIOŁKI - SZAMOTUŁY (z RELL SCORE)

☑ 27-28.10.2018 Mistrzostwa Polski w układach zespołowych w gimnastyce artystycznej - DZIWNÓW 2018 (z RELL SCORE.TABLET)

☑ 20-21.10.2018 VII Turniej w gimnastyce artystycznej o Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej (z RELL SCORE)

☑ 13-14.10.2018 [LIVE 2] MAŁA OLIMPIADA - GDYNIA 2018 (z RELL SCORE)

☑ 13-14.10.2018 [LIVE 1] Międzynarodowy Turniej w gimnastyce artystycznej AJSEDORA - WARSZAWA 2018 (z RELL SCORE)

☑ 05.10.2018 (piątek) MMM w gimnastyce artystycznej - ŁÓDŹ 2018 (z RELL SCORE.TABLET)

☑ 29-09.2018 [LIVE 2] WARSAW PARTY Międzynarodowy Festiwal Tańca - WARSZAWA 2018

☑ 29-30.09.2018 [LIVE 1] PUCHAR POLSKI w gimnastyce artystycznej - ŁOMIANKI 2018 (z RELL SCORE.TABLET)

☑ 21-23.09.2018 Ogólnopolskie Zawody UKS w gimnastyce artystycznej - GDYNIA 2018 (z RELL SCORE)

☑ 15.09.2018 WARSZAWSKA OLIMIADA MŁODZIEŻY - finały - WARSZAWA (tylko obsługa sędziowska RELL SCORE.TABLET)

☑ 05-08.07.2018 Puchar Świata w szermierce na wózkach SZABLA KILIŃSKIEGO - WARSZAWA 2018

☑ 16.06.2018 Puchar Polski Seniorek w gimnastyce artystycznej | Ogólnopolskie Zawody w układach zespołowych KL.II i KL.III | 1 Turniej o Puchar Prezesa SS Gracja - WIELICZKA (z RELL SCORE)

☑ 08-09.06.2018 Turniej o PUCHAR PREZESA PZG - POZNAŃ 2018 (z RELL SCORE)

☑ 26-27.05.2018 GDYNIA RG STARS - FIG RG International Competition (z RELL SCORE.TABLET)

☑ 19.05.2018 Żoliborz Flowers Gym Cup - Warszawa 2018 (z RELL SCORE)

☑ 12-13.05.2018 Konwaliowy Turniej Tańca - ZIELONA GÓRA

☑ 04-06.05.2018 Indywidualne Mistrzostwa Polski w gimnastyce artystycznej - POZNAŃ (z RELL SCORE.TABLET)

☑ 27-29.04.2018 Finały OOM w gimnastyce artystycznej - SZAMOTUŁY (z RELL SCORE.TABLET)

☑ 21-22.04.2018 [LIVE 2] Mistrzostwa Polski Północnej FTS, Grand Prix Polski - RUMIA 2018

☑ 21-22.04.2018 [LIVE 1] II Edycja Pucharu Polski Juniorek i Seniorek w gimnastyce artystycznej - TWARDOGÓRA (z RELL SCORE.TABLET)

☑ 20-21.04.2018 TWARDOGÓRA CUP (z RELL SCORE.TABLET)

☑ 14-15.04.2018 Eliminacje do OOM kl.II oraz DMP kl.II w gimnastyce artystycznej - GDYNIA (z RELL SCORE)

☑ 06-08.04.2018 WARSAW MERMAID - X IRINA CUP Zawody międzynarodowe FIG w gimnastyce artystycznej (z RELL SCORE.TABLET)

☑ 24-25.03.2018 Mistrzostwa Polski FTS w 10-ciu tańcach - KOŁOBRZEG 2018

☑ 17-18.03.2018 Eliminacje do OOM kl.III oraz DMP kl.III w gimnastyce artystycznej - WARSZAWA (z RELL SCORE)

☑ 10-11.03.2018 I Edycja Pucharu Polski Juniorek i Seniorek w gimnastyce artystycznej - GIŻYCKO (tylko obsługa sędziowska RELL SCORE.TABLET)

☑ 02-04.03.2018 VIII Międzynarodowy Puchar Warsa i Sawy w akrobatyce sportowej (FIG) - WARSZAWA

☑ 23-25.02.2018 CARRAMBA CUP - KATOWICE (z programem RELL SCORE.TABLET)

☑ 17.02.2018 Turniej w Gimnastyce Artystycznej IMIELIN (z programem RELL SCORE.TABLET)

☑ 13-14.01.2018 Time For Dance - Turniej Tańca Nowoczesnego LEGIONOWO


2017


☑ 09-10.12.2017 Otwarte Mistrzostwa Warszawy GRISHINA - WARSZAWA 2017 (z programem RELL SCORE)

☑ 02-03.12.2017 Międzynarodowy Turniej w gimnastyce artystycznej AJSEDORA - WARSZAWA 2017 (z programem RELL SCORE)

☑ 25-26.11.2017 Drużynowe Mistrzostwa Polski w gimnastyce artystycznej - RUMIA 2017 (z programem RELL SCORE)

☑ 18.11.2017 I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy

☑ 11-12.11.2017 Turniej Młodości w gimnastyce artystycznej - GDYNIA 2017

☑ 05 i 08.11.2017 Finały Mistrzostw Warszawy w gimnastyce artystycznej (obsługa not RELL SCORE)

☑ 04-05.11.2017 Otwarte Mistrzostwa Mokotowa IRINA w gimnastyce artystycznej - WARSZAWA 2017 (obsługa not RELL SCORE)

☑ 04-05.11.2017 Mistrzostwa Polski PTT w 10 tańcach - SOSNOWIEC

☑ 22.10.2017 II Ogólnopolski Turniej Grup Rekreacyjnych w Gimnastyce Artystycznej GRACJA CUP - ŁÓDŹ 2017

☑ 21.10.2017 Chance For Dance - Ogólnopolski Turniej Tańca - Toruń 2017

☑ 14.10.2017 World Cup - WDC AL - STARDANCE Festival - WROCŁAW 2017

☑ 07-08.10.2017 VI Turniej w gimnastyce artystycznej o Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej (z programem RELL SCORE)

☑ 24.09.2017 Mistrzostwa Warszawy w Gimnastyce Artystycznej kl. młodzieżowa (obsługa not RELL SCORE)

☑ 23-24.09.2017 Puchar Polski Juniorek i Seniorek w Gimnastyce Artystycznej - KATOWICE 2017 (z programem RELL SCORE)

☑ 16-17.09.2017 Ogólnopolskie Otwarte Zawody UKS-ów w Gimnastyce Artystycznej - GDYNIA 2017

☑ 29.06-02.07.2017 Puchar Świata w szermierce na wózkach SZABLA KILIŃSKIEGO - WARSZAWA 2017

☑ 24-25.06.2017 I edycja Pucharu Polski Juniorek w gimnastyce artystycznej - GDYNIA 2017

☑ 17.06.2017 Grand Prix Polski PTT w stylach - OPOLE 2017

☑ 09-11.06.2017 Finały OOM w gimnastyce artystycznej ZIELONA GÓRA 2017

☑ 03.06.2017 III Ogólnopolski Towarzyski Turniej w Gimnastyce Artystycznej Grup Rekreacyjnych ŁÓDŹ 2017

☑ 27.05.2017 WIDZEW CUP Ogólnopolski Turniej w Gimnastyce Artystycznej- Łódź 2017 (z programem RELL SCORE)

☑ 20-21.05.2017 Konwaliowy Turniej Tańca - Zielona Góra 2017

☑ 13-14.05.2017 Drużynowe Mistrzostwa Polski oraz eliminacje OOM KL. II - ŁÓDŹ 2017 (z programem RELL SCORE)

☑ 29-30.04.2017 Drużynowe Mistrzostwa Polski oraz eliminacje OOM KL. III - GDYNIA 2017

☑ 22-23.04.2017 II edycja Pucharu Polski Seniorek w gimnastyce artystycznej - Giżycko 2017 (z programem RELL SCORE)

☑ 08.04.2017 Mistrzostwa Polski Boogie Woogie i Rock and Roll akrobatyczny 2017

☑ 01-02.04.2017 V Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej WARSAW BABY CUP 2017 (z programem RELL SCORE)

☑ 25-26.03.2017 Mistrzostwa Polski FTS w 10 tańcach RUMIA 2017

☑ 19.03.2017 Zawody o Puchar Dyrektora SMS kl. II, III, młodziczki - GDYNIA 2017

☑ 18.03.2017 Ogólnopolskie Zawody w układach zespołowych kl. II, III, młodziczki - GDYNIA 2017

☑ 18.03.2017 Mistrzostwa Polski w układach zespołowych kl. I - GDYNIA 2017

☑ 21.01.2017 Bielański Turniej Zimowy w gimnastyce artystyczej - WARSZAWA 2017 (z programem RELL SCORE)

☑ 14-15.01.2017 Time For Dance - Turniej Tańca LEGIONOWO 2017


2016


☑ 17.12.2016 Gwiazdkowy Turniej Tańca - ZIELONA GÓRA 2016

☑ 26-27.11.2016 Drużynowe Mistrzostwa Polski w gimnastyce artystycznej - RUMIA 2016

☑ 12-12.11.2016 Mistrzostwa Polski PTT w 10 tańcach - GOGOLIN 2016

☑ 05-06.11.2016 International Dance Festival Polish Cup - WARSZAWA 2016

☑ 29-30.10.2016 Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Dorośli i Młodzież - TARNOWO PODGÓRNE 2016

☑ 15.10.2016 STARDANCE Festival - World Cup Latin - Wrocław 2016

☑ 01-02.10.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w gimnastyce artystycznej - Warszawa 2016

☑ 24-25.09.2016 III edycja Pucharu Polski Juniorek i Seniorek w gimnastyce arystycznej - ŁÓDŹ 2016

☑ 17-18.09.2016 Turniej Młodości w gimnastyce artystycznej - GDYNIA 2016

☑ 18.06.2016 Festiwal Tańca OPOLE 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim

☑ 11-12.06.2016 Puchar Prezesa PZG w gimnastyce artystycznej - POZNAŃ 2016

☑ 04.06.2016 II edycja Pucharu Polski Juniorek i Seniorek w gimnastyce artystycznej - WARSZAWA 2016

☑ 28-29.05.2016 Ogólnopolski Turniej Tańca [Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS, Cracow Open, Salt City Dance Festival] - WIELICZKA

☑ 21-22.05.2016 Konwaliowy Turniej Tańca - ZIELONA GÓRA

☑ 14-15.05.2016 Puchar Klas C,B,A - KRAKÓW

☑ 07.05.2016 Ogólnopolski Turniej w Gimnastyce Artystycznej - Widzew Cup 2016 - ŁODŹ

☑ 23-24.04.2016 Ogólnopolskie Zawody UKS-ÓW w gimnastyce artystyczej - Gdynia 2016

☑ 17.04.2016 Akademickie Mistrzostwa Polski PTT - Rzeszów 2016

☑ 09.04.2016 XIII Międzynarodowy Turniej PM Cup - Warszawa

☑ 26-27.03.2016 III Międzynarodowy Turniej TAVASZI KUPA - Budapeszt, Węgry 2016

☑ 12-13.03.2016 Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek

☑ 13.03.2016 Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe

☑ 12.03.2016 Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie

☑ 05-06.03.2016 I edycja Pucharu Polski Juniorek i Seniorek w gimnastyce artystycznej - Gdynia 2016

☑ 23.01.2016 Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego MAZOVIA OPEN 2016 - Pruszków


2015


☑ 12.12.2015 Bielański Turniej Zimowy - Warszawa 2015

☑ 05-06.12.2015 Mikołajkowy Turniej Młodości - Gdynia 2015

☑ 28.11.2015 Drużynowy Puchar Polski - Gdynia 2015

☑ 21.11.2015 XIX Turniej Międzynarodowy w gimnastyce artystycznej - Łódź 2015

☑ 14-15.11.2015 Drużynowe Mistrzostwa Polski w Gimnastyce Artystycznej Juniorek i Seniorek - Rumia 2015

☑ 07-08.11.2015 XII Turniej Międzynarodowy w gimnastyce artystycznej - Poznań 2015

☑ 24.10.2015 Mistrzostwa Polski w układach zbiorowych w Gimnastyce Artystycznej - Łódź 2015

☑ 03-04.10.2015 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w Gimnastyce Artystycznej - Łódź 2015

☑ 15.06.2015 Indywidualne Mistrzostwa Polski w Gimnastyce Artystycznej juniorek i seniorek (finały) - Łomianki 2015

☑ 13-14.06.2015 Indywidualne Mistrzostwa Polski w Gimnastyce Artystycznej juniorek i seniorek (wielobój) - Łomianki 2015

PRESS

They write about us.

Contact

We are here for you

If you are interested in the livestream of events important to you, please contact us.

We will respond to all inquiries.

  • Email: biuro@rell.pl
  • Address:
  • Radzyminska 235 street
  • 03-611 Warsaw, Poland