powered by RELL score
Najnowszy wynik, zawsze jest pierwszy od góry. Automatyczne odświeżanie co 30 sek.
Latest results on top. Page refresh every 30 seconds.
Последние результаты сверху. Сайт обновляется каждые 30 секунд.
LIVE SCORES
CTRY NAME CLUB CAT _W / APP_ __ROPE__ __HOOP__ __BALL__ __CLUBS__ _RIBBON_ __TOTAL__
NUN START_N START_K . 1,700 10,000
10,000
12,000 33,700
POL BAŁAGA MAJA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2007.A.2EX

9,300 9,050

18,350
RUS ANTOSHENKO ARINA MBUSSZ GURJEVSK CAT.2007.A.2EX
10,050

10,600
20,650
POL SKWARKA KONSTANCJA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2007.A.2EX
8,650 7,600


16,250
RUS BRIKALINA EKATERINA MBU SSZOR NR 2 KALININGRAD CAT.2007.A.2EX
11,250

12,850
24,100
RUS BRIKALINA EKATERINA MBU SSZOR NR 2 KALININGRAD CAT.2007.A.2EX
11,250

12,850
24,100
LTU DULKINAITE RUGILE GIMNASTIKOS AKADEMIJA VILNUS CAT.2007.A.2EX
10,950
10,550

21,500
POL ANNA LORENZ SGA SILESIA CHORZÓW CAT.2007.A.2EX
7,500
7,250

14,750
POL ANNA LORENZ SGA SILESIA CHORZÓW CAT.2007.A.2EX
7,500
7,250

14,750
UKR KOMARENKO DIANA DUSSZ NR1 VINNICA CAT.2007.A.2EX
8,850
7,300

16,150
POL BAŁAGA MAJA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2007.A.2EX

9,300


9,300
RUS ANTOSHENKO ARINA MBUSSZ GURJEVSK CAT.2007.A.2EX
10,050



10,050
RUS ANTOSHENKO ARINA MBUSSZ GURJEVSK CAT.2007.A.2EX
10,050



10,050
POL SKWARKA KONSTANCJA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2007.A.2EX
8,650



8,650
RUS BRIKALINA EKATERINA MBU SSZOR NR 2 KALININGRAD CAT.2007.A.2EX
11,250



11,250
LTU DULKINAITE RUGILE GIMNASTIKOS AKADEMIJA VILNUS CAT.2007.A.2EX
10,950



10,950
POL ANNA LORENZ SGA SILESIA CHORZÓW CAT.2007.A.2EX
7,500



7,500
UKR KOMARENKO DIANA DUSSZ NR1 VINNICA CAT.2007.A.2EX
8,850



8,850
UKR FARAFONOVA KATERINA DUSSZ OLIMPIA HARKOV-LOZOVAYA CAT.2007.B.2EX

7,750 8,500

16,250
RUS TYSHKIEVICH SVETLANA MBU SSZOR nr 2 Kaliningrad CAT.2007.B.2EX


7,850 8,050
15,900
RUS OSADCHIK ARINA MBU SSZOR NR 2 KALININGRAD CAT.2007.B.2EX

10,800 9,800

20,600
BLR BOBROVA ALISA GYSIT MINSK CAT.2007.B.2EX


10,650 9,500
20,150
UKR PRISIACH ANNA SK VEREYA KIROVOGRAD CAT.2007.B.2EX

9,850
8,650
18,500
UKR KOTSUTA KATERYNA DUSSZ NR1 VINNICA CAT.2007.B.2EX
7,600

6,350
13,950
BLR VIRKOVSKAIA MAIA SDUSZOR BFSO DINAMO CAT.2007.B.2EX


8,500 7,800
16,300
RUS ERMAKOVA ALEKSANDRA MBUSSZ GURJEVSK CAT.2007.B.2EX
9,750

9,850
19,600
LTU PAULINA DROZDOVSKYTE GIMNASTIKOS ZINGSNISVMSC VILNUS CAT.2007.B.2EX
8,700


7,750 16,450
RUS VASILYEVA DARIA MBU SSZOR NR 2 KALININGRAD CAT.2007.B.2EX


9,550 9,600
19,150
UKR FARAFONOVA KATERINA DUSSZ OLIMPIA HARKOV-LOZOVAYA CAT.2007.B.2EX

7,750


7,750
RUS TYSHKIEVICH SVETLANA MBU SSZOR nr 2 Kaliningrad CAT.2007.B.2EX


7,850

7,850
RUS OSADCHIK ARINA MBU SSZOR NR 2 KALININGRAD CAT.2007.B.2EX

10,800


10,800
RUS OSADCHIK ARINA MBU SSZOR NR 2 KALININGRAD CAT.2007.B.2EX

10,800


10,800
BLR BOBROVA ALISA GYSIT MINSK CAT.2007.B.2EX


10,650

10,650
UKR PRISIACH ANNA SK VEREYA KIROVOGRAD CAT.2007.B.2EX

9,850


9,850
UKR KOTSUTA KATERYNA DUSSZ NR1 VINNICA CAT.2007.B.2EX
7,600



7,600
BLR VIRKOVSKAIA MAIA SDUSZOR BFSO DINAMO CAT.2007.B.2EX


8,500

8,500
RUS ERMAKOVA ALEKSANDRA MBUSSZ GURJEVSK CAT.2007.B.2EX
9,750



9,750
LTU PAULINA DROZDOVSKYTE GIMNASTIKOS ZINGSNISVMSC VILNUS CAT.2007.B.2EX
8,700



8,700
RUS VASILYEVA DARIA MBU SSZOR NR 2 KALININGRAD CAT.2007.B.2EX


9,550

9,550
UKR KOVAL SOFIIA DUSSZ MELITOPOL CAT.2008.A.2EX


6,500 7,900
14,400
UKR GAVRILYASTAYA ARINA DUSSZ OLIMPIA HARKOV-LOZOVAYA CAT.2008.A.2EX
7,600
9,050

16,650
LTU MILENA KASTNER GIMNASTIKOS MOKYKLA VILNUS CAT.2008.A.2EX
10,000
7,950

17,950
BLR KRIVETS YELIZAVETA SDUSZOR BFSO DINAMO CAT.2008.A.2EX

11,300 8,700

20,000
RUS RAIKOVA MARIA MBU SSZOR NR 2 KALININGRAD CAT.2008.A.2EX

10,050
10,000
20,050
RUS DRAP ALEKSANDRA MBUSSZ GURJEVSK CAT.2008.A.2EX

11,050 10,450

21,500
UKR KOVAL SOFIIA DUSSZ MELITOPOL CAT.2008.A.2EX


6,500

6,500
UKR GAVRILYASTAYA ARINA DUSSZ OLIMPIA HARKOV-LOZOVAYA CAT.2008.A.2EX
7,600



7,600
LTU MILENA KASTNER GIMNASTIKOS MOKYKLA VILNUS CAT.2008.A.2EX
10,000



10,000
BLR KRIVETS YELIZAVETA SDUSZOR BFSO DINAMO CAT.2008.A.2EX

11,300


11,300
RUS RAIKOVA MARIA MBU SSZOR NR 2 KALININGRAD CAT.2008.A.2EX

10,050


10,050
RUS DRAP ALEKSANDRA MBUSSZ GURJEVSK CAT.2008.A.2EX

11,050


11,050
LTU SMILTE SETIKAITE GIMNASTIKOS ZINGSNISVMSC VILNUS CAT.2009.A.2EX

10,100 9,850

19,950
BLR VORONTSOVA SOFIA SDUSZOR IM .GODIEVOJ CAT.2009.A.2EX
10,750
11,950

22,700
LTU NIKOLETA KOZLOVSKA GIMNASTIKOS MOKYKLA VILNUS CAT.2009.A.2EX
6,250
9,350

15,600
RUS LEONCHENKOVA TATIANA MBU SSZOR NR 2 KALININGRAD CAT.2009.A.2EX

10,250 9,150

19,400
RUS SKRYABINA VALERIA MBUSSZ GURJEVSK CAT.2009.A.2EX

9,350 10,350

19,700
POL AGATA KOŁKOWSKA SGA SILESIA CHORZÓW CAT.2009.A.2EX
9,050 8,900


17,950
BLR PAHALCHUK VIKTORIA SDUSZOR BFSO DINAMO CAT.2009.A.2EX

12,650 11,900

24,550
LTU SMILTE SETIKAITE GIMNASTIKOS ZINGSNISVMSC VILNUS CAT.2009.A.2EX

10,100


10,100
BLR VORONTSOVA SOFIA SDUSZOR IM .GODIEVOJ CAT.2009.A.2EX
10,750



10,750
LTU NIKOLETA KOZLOVSKA GIMNASTIKOS MOKYKLA VILNUS CAT.2009.A.2EX
6,250



6,250
RUS LEONCHENKOVA TATIANA MBU SSZOR NR 2 KALININGRAD CAT.2009.A.2EX

10,250


10,250
RUS SKRYABINA VALERIA MBUSSZ GURJEVSK CAT.2009.A.2EX

9,350


9,350
POL AGATA KOŁKOWSKA SGA SILESIA CHORZÓW CAT.2009.A.2EX
9,050



9,050
BLR PAHALCHUK VIKTORIA SDUSZOR BFSO DINAMO CAT.2009.A.2EX

12,650


12,650
POL SHYBANOVA MARIA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2010.A.2EX
8,550 6,650


15,200
BLR DYDYSHKO KSENIA SDUSZOR IM .GODIEVOJ CAT.2010.A.2EX
8,400 9,550


17,950
LTU STESKO TAISIJA GIMNASTIKOS AKADEMIJA VILNUS CAT.2010.A.2EX
9,500 8,800


18,300
POL KOPACZKO MICHALINA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2010.A.2EX
7,600 7,350


14,950
RUS VLASOVA MARIIA MBUSSZ GURJEVSK CAT.2010.A.2EX

9,700 9,450

19,150
POL SHYBANOVA MARIA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2010.A.2EX
8,550



8,550
BLR DYDYSHKO KSENIA SDUSZOR IM .GODIEVOJ CAT.2010.A.2EX
8,400



8,400
LTU STESKO TAISIJA GIMNASTIKOS AKADEMIJA VILNUS CAT.2010.A.2EX
9,500



9,500
POL KOPACZKO MICHALINA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2010.A.2EX
7,600



7,600
RUS VLASOVA MARIIA MBUSSZ GURJEVSK CAT.2010.A.2EX

9,700


9,700
UKR MILOSERDOVA YEVA DUSSZ MELITOPOL CAT.2008.B.2EX

4,250 4,750

9,000
BLR DOBYSHUK DOMINIKA SDUSZOR BFSO DINAMO CAT.2008.B.2EX
5,550

7,600
13,150
RUS LITVINOVA MILENA MBUSSZ GURJEVSK CAT.2008.B.2EX


6,850 7,350
14,200
LTU PAULINA EILIAKAS GIMNASTIKOS MOKYKLA VILNUS CAT.2008.B.2EX
7,600
9,750

17,350
POL LEŚNIEWSKA EMILIA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2008.B.2EX
5,300 6,800


12,100
POL LEŚNIEWSKA EMILIA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2008.B.2EX
5,300 6,800


12,100
POL LEŚNIEWSKA EMILIA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2008.B.2EX
5,300 6,800


12,100
POL LEŚNIEWSKA EMILIA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2008.B.2EX
5,300 6,800


12,100
POL LEŚNIEWSKA EMILIA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2008.B.2EX
5,300 6,800


12,100
RUS RYABKOVA ELENA MBU SSZOR NR 2 KALININGRAD CAT.2008.B.2EX


6,800 8,350
15,150
BLR BORISEVICH YANINA SDUSZOR BFSO DINAMO CAT.2008.B.2EX


9,300 7,900
17,200
RUS KARBOVEC ALINA MBU SSZOR NR 2 KALININGRAD CAT.2008.B.2EX


9,050 8,150
17,200
UKR SYSOVA MARIA DUSSZ OLIMPIA HARKOV-LOZOVAYA CAT.2008.B.2EX
5,650

4,550
10,200
UKR SAVENKO DARIA SK VEREYA KIROVOGRAD CAT.2008.B.2EX

9,700 9,250

18,950
UKR MILOSERDOVA YEVA DUSSZ MELITOPOL CAT.2008.B.2EX

4,250


4,250
BLR DOBYSHUK DOMINIKA SDUSZOR BFSO DINAMO CAT.2008.B.2EX
5,550



5,550
RUS LITVINOVA MILENA MBUSSZ GURJEVSK CAT.2008.B.2EX


6,850

6,850
LTU PAULINA EILIAKAS GIMNASTIKOS MOKYKLA VILNUS CAT.2008.B.2EX
7,600



7,600
POL LEŚNIEWSKA EMILIA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2008.B.2EX
5,300



5,300
RUS RYABKOVA ELENA MBU SSZOR NR 2 KALININGRAD CAT.2008.B.2EX


6,800

6,800
BLR BORISEVICH YANINA SDUSZOR BFSO DINAMO CAT.2008.B.2EX


9,300

9,300
RUS KARBOVEC ALINA MBU SSZOR NR 2 KALININGRAD CAT.2008.B.2EX


9,050

9,050
UKR SYSOVA MARIA DUSSZ OLIMPIA HARKOV-LOZOVAYA CAT.2008.B.2EX
5,650



5,650
UKR SAVENKO DARIA SK VEREYA KIROVOGRAD CAT.2008.B.2EX

9,700


9,700
BLR KRAVCHENKO KSENIA GYMSTARS MINSK CAT.2008.C.1EX 7,100




7,100
POL ZAKRZEWSKA GABRIELA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2008.C.1EX 4,250




4,250
POL HERBIK ALICJA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2008.C.1EX 5,950




5,950
POL KALINOWSKA NATALIA UKS RONIN TEAM WARSZAWA CAT.2009.B.2EX 7,750
6,850


14,600
POL KALINOWSKA NATALIA UKS RONIN TEAM WARSZAWA CAT.2009.B.2EX 7,750
6,850


14,600
POL KALINOWSKA NATALIA UKS RONIN TEAM WARSZAWA CAT.2009.B.2EX 7,750
6,850


14,600
POL KALINOWSKA NATALIA UKS RONIN TEAM WARSZAWA CAT.2009.B.2EX 7,750
6,850


14,600
POL JAŻWIŃSKA WIKTORIA UKS IRINA WARSZAWA CAT.2009.B.2EX 6,650 6,300



12,950
BLR TONKEL ZLATA SDUSZOR BFSO DINAMO CAT.2009.B.2EX 8,300
7,850


16,150
UKR ZOLOTYKH SOFIIA KIEV-18 CAT.2009.B.2EX 6,950
4,900


11,850
BLR CHYMACHENKO SOFIA GYSIT MINSK CAT.2009.B.2EX 9,750
7,250


17,000
BLR BURMISTROVA MARGARITA SDUSZOR IM .GODIEVOJ CAT.2009.B.2EX 9,750 7,350



17,100
UKR VECHIRKO VIKTORIA SK VIRTUOZ VINNICA CAT.2009.B.2EX 5,750

4,750

10,500
LTU ANETA LOVMECKA GIMNASTIKOS MOKYKLA VILNUS CAT.2009.B.2EX 9,100
8,850


17,950
RUS KASPEROVICH SOFIA MBU SSZOR NR 2 KALININGRAD CAT.2009.B.2EX 8,150
7,850


16,000
POL KALINOWSKA NATALIA UKS RONIN TEAM WARSZAWA CAT.2009.B.2EX 7,750




7,750
POL JAŻWIŃSKA WIKTORIA UKS IRINA WARSZAWA CAT.2009.B.2EX 6,650




6,650
BLR TONKEL ZLATA SDUSZOR BFSO DINAMO CAT.2009.B.2EX 8,300




8,300
UKR ZOLOTYKH SOFIIA KIEV-18 CAT.2009.B.2EX 6,950




6,950
BLR CHYMACHENKO SOFIA GYSIT MINSK CAT.2009.B.2EX 9,750




9,750
BLR BURMISTROVA MARGARITA SDUSZOR IM .GODIEVOJ CAT.2009.B.2EX 9,750




9,750
UKR VECHIRKO VIKTORIA SK VIRTUOZ VINNICA CAT.2009.B.2EX 5,750




5,750
LTU ANETA LOVMECKA GIMNASTIKOS MOKYKLA VILNUS CAT.2009.B.2EX 9,100




9,100
RUS KASPEROVICH SOFIA MBU SSZOR NR 2 KALININGRAD CAT.2009.B.2EX 8,150




8,150
RUS KASPEROVICH SOFIA MBU SSZOR NR 2 KALININGRAD CAT.2009.B.2EX 8,150




8,150
POL GUISADO-CZAPLA ISABEL IKS AWF WRASZAWA CAT.2009.B.2EX 6,550 5,400



11,950
POL AVANESOVA SOFIA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2009.B.2EX 8,300 7,350



15,650
POL KALINA KOŁKOWSKA SGA SILESIA CHORZÓW CAT.2009.B.2EX 6,250
5,950


12,200
POL SZOLC GABRIELA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2009.B.2EX 6,550 6,300



12,850
BLR MINKEVICH ARINA SDUSZOR BFSO DINAMO CAT.2009.B.2EX 7,300 5,200



12,500
RUS KALYAGINA NIKA MBUSSZ GURJEVSK CAT.2009.B.2EX 8,850
7,300


16,150
POL MALWINA KRZYŻANOWSKA UKS MURZALIYEVA WARSZAWA CAT.2009.B.2EX 6,050 5,350



11,400
LTU REINSONAS SOFIA-NIKOLE GIMNASTIKOS AKADEMIJA VILNUS CAT.2009.B.2EX 9,050
9,800


18,850
POL DYNKIEWICZ NADIA UKS IRINA WARSZAWA CAT.2009.B.2EX 7,800
7,850


15,650
POL GUISADO-CZAPLA ISABEL IKS AWF WRASZAWA CAT.2009.B.2EX 6,550




6,550
POL AVANESOVA SOFIA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2009.B.2EX 8,300




8,300
POL KALINA KOŁKOWSKA SGA SILESIA CHORZÓW CAT.2009.B.2EX 6,250




6,250
POL SZOLC GABRIELA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2009.B.2EX 6,550




6,550
BLR MINKEVICH ARINA SDUSZOR BFSO DINAMO CAT.2009.B.2EX 7,300




7,300
RUS KALYAGINA NIKA MBUSSZ GURJEVSK CAT.2009.B.2EX 8,850




8,850
POL MALWINA KRZYŻANOWSKA UKS MURZALIYEVA WARSZAWA CAT.2009.B.2EX 6,050




6,050
LTU REINSONAS SOFIA-NIKOLE GIMNASTIKOS AKADEMIJA VILNUS CAT.2009.B.2EX 9,050




9,050
POL DYNKIEWICZ NADIA UKS IRINA WARSZAWA CAT.2009.B.2EX 7,800




7,800
POL RYBAK AGATA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2009.C.1EX 6,400




6,400
UKR BURKO DARIA SK VEREYA KIROVOGRAD CAT.2009.C.1EX 8,750




8,750
POL PIÓRO JOANNA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2009.C.1EX 6,450




6,450
POL RYBAK AGATA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2009.C.1EX 6,450




6,450
RUS KANDAUROVA VERONIKA MBUSSZ GURJEVSK CAT.2009.C.1EX 8,850




8,850
POL SZYMANIEC MARJA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2009.C.1EX 4,500




4,500
BLR RIABOVA KSENIA GYMSTARS MINSK CAT.2009.C.1EX 6,250




6,250
BLR TREPACHKO KSENIA SDUSZOR BFSO DINAMO CAT.2010.B.2EX 8,100
6,550


14,650
LTU ELZE KAIRYTE GIMNASTIKOS MOKYKLA VILNUS CAT.2010.B.2EX 8,250
7,000


15,250
POL ALEKSANDRA KOMOŃ UKS MURZALIYEVA WARSZAWA CAT.2010.B.2EX 8,000 6,650



14,650
RUS LISOWSKAYA MILANA MBU SSZOR NR 2 KALININGRAD CAT.2010.B.2EX 7,400
5,250


12,650
BLR STUDZENT VARVARA BURDZEVITSKAYA GYM CLUB CAT.2010.B.2EX 7,550
5,600


13,150
BLR STUDZENT VARVARA BURDZEVITSKAYA GYM CLUB CAT.2010.B.2EX 7,550
4,400


11,950
BLR HILKOVA ALINA SDUSZOR BFSO DINAMO CAT.2010.B.2EX 8,300
8,250


16,550
LTU GABIJA HORINAITE GIMNASTIKOS ZINGSNISVMSC VILNUS CAT.2010.B.2EX 7,700
7,600


15,300
RUS KRILOVA SOFIIA MBUSSZ GURJEVSK CAT.2010.B.2EX 7,900
6,750


14,650
BLR ERIKA GONCHARENKO BURDZEVITSKAYA GYM CLUB CAT.2010.B.2EX 10,850 9,850



20,700
POL JAKUSHEVA JULIA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2010.B.2EX 9,200
7,300


16,500
UKR CHYPINA MARHARYTA SK VIRTUOZ VINNICA CAT.2010.B.2EX 6,050
5,800


11,850
UKR BABASHEVA ANASTASIA PRESTIGE-SPORT KIEV CAT.2010.B.2EX 8,050
4,700


12,750
POL NATALIA WĘCŁAWIAK UKS MURZALIYEVA WARSZAWA CAT.2010.B.2EX 5,950 4,200



10,150
BLR KRZESIEWICZ KSYMENA DUSSZ GRODNO CAT.2010.B.2EX 7,150 7,250



14,400
POL MAUER DOMINIKA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2010.B.2EX 8,400 7,850



16,250
LTU DOMINYKA LINNAK GIMNASTIKOS AKADEMIJA VILNUS CAT.2010.B.2EX 9,250 7,850



17,100
UKR HALYSHYNA DARIA SK VEREYA KIROVOGRAD CAT.2010.B.2EX 8,650
7,550


16,200
BLR TREPACHKO KSENIA SDUSZOR BFSO DINAMO CAT.2010.B.2EX 8,100




8,100
LTU ELZE KAIRYTE GIMNASTIKOS MOKYKLA VILNUS CAT.2010.B.2EX 8,250




8,250
POL ALEKSANDRA KOMOŃ UKS MURZALIYEVA WARSZAWA CAT.2010.B.2EX 8,000




8,000
RUS LISOWSKAYA MILANA MBU SSZOR NR 2 KALININGRAD CAT.2010.B.2EX 7,400




7,400
BLR STUDZENT VARVARA BURDZEVITSKAYA GYM CLUB CAT.2010.B.2EX 7,550




7,550
BLR HILKOVA ALINA SDUSZOR BFSO DINAMO CAT.2010.B.2EX 8,300




8,300
LTU GABIJA HORINAITE GIMNASTIKOS ZINGSNISVMSC VILNUS CAT.2010.B.2EX 7,700




7,700
RUS KRILOVA SOFIIA MBUSSZ GURJEVSK CAT.2010.B.2EX 7,900




7,900
BLR ERIKA GONCHARENKO BURDZEVITSKAYA GYM CLUB CAT.2010.B.2EX 10,850




10,850
POL JAKUSHEVA JULIA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2010.B.2EX 9,200




9,200
UKR CHYPINA MARHARYTA SK VIRTUOZ VINNICA CAT.2010.B.2EX 6,050




6,050
UKR BABASHEVA ANASTASIA PRESTIGE-SPORT KIEV CAT.2010.B.2EX 8,050




8,050
POL NATALIA WĘCŁAWIAK UKS MURZALIYEVA WARSZAWA CAT.2010.B.2EX 5,950




5,950
BLR KRZESIEWICZ KSYMENA DUSSZ GRODNO CAT.2010.B.2EX 7,150




7,150
POL MAUER DOMINIKA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2010.B.2EX 8,400




8,400
LTU DOMINYKA LINNAK GIMNASTIKOS AKADEMIJA VILNUS CAT.2010.B.2EX 9,250




9,250
UKR HALYSHYNA DARIA SK VEREYA KIROVOGRAD CAT.2010.B.2EX 8,650




8,650
BLR ISAIKO KSENIYA BURDZEVITSKAYA GYM CLUB CAT.2010.C.1EX 8,250




8,250
POL WRÓBLEWSKA OLIWIA IKS AWF WARSZAWA CAT.2010.C.1EX 5,850




5,850
POL OLIWIA GRZYWACZ RG LEGIA WARSZAWA CAT.2010.C.1EX 7,400




7,400
POL OGONOWSKA GABRIELA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2010.C.1EX 6,450




6,450
BLR AKSINEVICH TATYANA GYSIT MINSK CAT.2010.C.1EX 7,600




7,600
POL PAULA ZAKARZEWSKA RG LEGIA WARSZAWA CAT.2010.C.1EX 7,700




7,700
LTU GABIJA MISEIKYTE GIMNASTIKOS MOKYKLA VILNUS CAT.2010.C.1EX 7,900




7,900
POL SZYDLAK KALINA UKS RONIN TEAM WARSZAWA CAT.2010.C.1EX 7,400




7,400
BLR HANCEVICH EVGENIA GYMSTARS MINSK CAT.2010.C.1EX 7,100




7,100
UKR ANANIEVA IEVA DUSSZ OLIMPIA HARKOV-LOZOVAYA CAT.2010.C.1EX 6,100




6,100
POL DĄBROWSKA KAROLINA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2011.A.2EX 10,000 6,850



16,850
RUS ZYABLOVA ELIZAVETA KANTIANA-SPORT KALININGRAD CAT.2011.A.2EX 8,000
7,450


15,450
POL DĄBROWSKA KAROLINA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2011.A.2EX 10,000 6,900



16,900
LTU MALGOZATA SINICYNA GIMNASTIKOS ZINGSNISVMSC VILNUS CAT.2011.A.2EX 8,700
6,050


14,750
UKR KRAVCHENKO SOFIA PRESTIGE-SPORT KIEV CAT.2011.A.2EX 8,350
7,050


15,400
RUS KOBCEVA POLINA MBUSSZ GURJEVSK CAT.2011.A.2EX 10,200
6,700


16,900
UKR KOMARENKO DANIELA DUSSZ NR1 VINNICA CAT.2011.A.2EX 8,650

6,500

15,150
POL MAZUREK ALEKSANDRA UKS RONIN TEAM WARSZAWA CAT.2011.A.2EX 9,150
7,700


16,850
POL DARIA RUDZIK SGA SILESIA CHORZÓW CAT.2011.A.2EX 8,950
7,000


15,950
UKR GAJDU LIZA SK OLIMP VINNICA CAT.2008.C.1EX 5,950




5,950
RUS ZYABLOVA ELIZAVETA KANTIANA-SPORT KALININGRAD CAT.2011.A.2EX 8,000




8,000
LTU MALGOZATA SINICYNA GIMNASTIKOS ZINGSNISVMSC VILNUS CAT.2011.A.2EX 8,700




8,700
UKR KRAVCHENKO SOFIA PRESTIGE-SPORT KIEV CAT.2011.A.2EX 8,350




8,350
POL DĄBROWSKA KAROLINA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2011.A.2EX 10,000




10,000
RUS KOBCEVA POLINA MBUSSZ GURJEVSK CAT.2011.A.2EX 10,200




10,200
UKR KOMARENKO DANIELA DUSSZ NR1 VINNICA CAT.2011.A.2EX 8,650




8,650
POL MAZUREK ALEKSANDRA UKS RONIN TEAM WARSZAWA CAT.2011.A.2EX 9,150




9,150
POL DARIA RUDZIK SGA SILESIA CHORZÓW CAT.2011.A.2EX 8,950




8,950
POL TUROWSKA LEA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2011.B.1EX 9,600




9,600
UKR ZOLOTYKH MARIIA KIEV-18 CAT.2011.B.1EX 8,300




8,300
UKR PETRENKO EVGENIA SK OLIMP VINNICA CAT.2011.B.1EX 8,750




8,750
POL BLANKA GILEWICZ SGA BIAŁYSTOK CAT.2011.B.1EX 7,400




7,400
RUS STARODUBCEVA MARGARITA KANTIANA-SPORT KALININGRAD CAT.2011.B.1EX 7,800




7,800
POL DEMCHENKO DARIA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2011.B.1EX 8,650




8,650
LTU LAURA VAINORAITE GIMNASTIKOS MOKYKLA VILNUS CAT.2011.B.1EX 9,600




9,600
BLR KATERINICH SOFIA SDUSZOR BFSO DINAMO CAT.2011.B.1EX 8,350




8,350
BLR BULYCHEVA EKATERINA GYSIT MINSK CAT.2011.B.1EX 9,000




9,000
POL BOROWSKA MAGDA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2011.C.1EX 8,600




8,600
POL RUDOWSKA LILIA GWKS AJSEDORA CAT.2011.C.1EX 8,400




8,400
BLR KYDACHKO KATIA SDUSZOR BFSO DINAMO CAT.2011.C.1EX 8,250




8,250
UKR ALEKSANYAN ARINA DUSSZ OLIMPIA HARKOV-LOZOVAYA CAT.2011.C.1EX 9,100




9,100
BLR POKALYK VALERIA SDUSZOR BFSO DINAMO CAT.2011.C.1EX 8,400




8,400
POL RASZEWSKA JULIA IKS AWF WARSZAWA CAT.2011.C.1EX 7,350




7,350
BLR PLOTKO ANASTASIA SDUSZOR BFSO DINAMO CAT.2011.C.1EX 8,550




8,550
POL DZIADUL AGATA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2011.C.1EX 7,350




7,350
BLR OSTROVSKAYA ARINA GYSIT MINSK CAT.2011.C.1EX 9,300




9,300
UKR GUDZICHEVSKAYA-SYCHOVA KIRA SK OLIMP VINNICA CAT.2011.C.1EX 7,900




7,900
POL BEKDAS AYLIN UKS IRINA WARSZAWA CAT.2011.C.1EX 8,400




8,400
RUS KOVILKINA SOFJA SK NAZARENKO CAT.2011.C.1EX 7,450




7,450
POL NATALIA STASIENIUK SGA BIAŁYSTOK CAT.2011.C.1EX 8,100




8,100
POL MAUER ZUZANNA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2012.A.1EX 7,600




7,600
BLR ASKERKO SOFIA SDUSZOR IM. GODIEVOJ MINSK CAT.2012.A.1EX 9,900




9,900
UKR AVETISYAN NOEMIYA PRESTIGE-SPORT KIEV CAT.2012.A.1EX 9,750




9,750
BLR TSAHOIKA EMILIYA BURDZEVITSKAYA GYM CLUB CAT.2012.A.1EX 9,400




9,400
RUS UZUNOVA SOFIIA MBUSSZ GURJEVSK CAT.2012.A.1EX 10,400




10,400
POL CHOMIUK MARIKA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2012.A.1EX 7,200




7,200
UKR TSYRKUN SOFIA DUSSZ NR1 VINNICA CAT.2012.A.1EX 7,850




7,850
LTU LIEPA SETIKAITE GIMNASTIKOS ZINGSNISVMSC VILNUS CAT.20112.B.1EX 8,700




8,700
BLR TUNCZYK YAROSLAVA SDUSZOR BFSO DINAMO CAT.20112.B.1EX 8,350




8,350
LTU STESKO SOFIJA GIMNASTIKOS AKADEMIJA VILNUS CAT.20112.B.1EX 9,050




9,050
RUS KAMYNINA VARVARA MBUSSZ GURJEVSK CAT.20112.B.1EX 8,550




8,550
RUS TRUSOVA ANASTASIA KANTIANA-SPORT KALININGRAD CAT.20112.B.1EX 8,100




8,100
RUS SHEVKOPLIAS VIOLETTA MBUSSZ GURJEVSK CAT.20112.B.1EX 8,300




8,300
POL HOMA LIZA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.20112.B.1EX 6,400




6,400
UKR KAZMIRYSHENA VIKTORIIA SK VIRTUOZ VINNICA CAT.20112.B.1EX 9,000




9,000
UKR VRABIIE ZLATA SK VIRTUOZ VINNICA CAT.20112.C.1EX 8,300




8,300
LTU RUSNE NARUSEVICIUTE GIMNASTIKOS MOKYKLA VILNUS CAT.20112.C.1EX 9,300




9,300
RUS POLUKAROVA DARIA MBUSSZ GURJEVSK CAT.20112.C.1EX 7,650




7,650
BLR FURIK MARGARITA GYMSTARS MINSK CAT.20112.C.1EX 6,950




6,950
POL AMELIA KURNYTA SGA BIAŁYSTOK CAT.20112.C.1EX 8,050




8,050
POL DĄBRÓWKA KULAWIAK RG LEGIA WARSZAWA CAT.20112.C.1EX 7,950




7,950
BLR KURILO POLINA SDUSZOR IM .GODIEVOJ CAT.20112.C.1EX 7,150




7,150
BLR ZILINSKAIA NIKOL SDUSZOR BFSO DINAMO CAT.20112.C.1EX 6,600




6,600
UKR BAIBARAK MARIA SK VEREYA KIROVOGRAD CAT.20112.C.1EX 8,650




8,650
BLR GVOZDEVA ALINA GYMSTARS MINSK CAT.20112.C.1EX 8,350




8,350
UKR ROMANOVA ANASTASIA SK OLIMP VINNICA CAT.20112.C.1EX 7,850




7,850
POL SZOLC ALEKSANDRA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.20112.C.1EX 6,900




6,900
POL MARCELINA PLONA RG LEGIA WARSZAWA CAT.20112.C.1EX 8,700




8,700
BLR SHILOVA YLYANA GYSIT MINSK CAT.2013.C.1EX 8,300




8,300
RUS KNYSH DARIA KANTIANA-SPORT KALININGRAD CAT.2013.C.1EX 7,450




7,450
UKR GUGELIK SOFIA PRESTIGE-SPORT KIEV CAT.2013.C.1EX 8,150




8,150
RUS KASIANOVA TAMARA MBUSSZ GURJEVSK CAT.2013.C.1EX 6,850




6,850
RUS UZUNOVA ANNA SK NAZARENKO CAT.2013.C.1EX 7,400




7,400
UKR LOMOVA SOFIIA DUSSZ MELITOPOL CAT.2013.C.1EX 5,850




5,850
BLR DEMYANCHIK ALEXANDRA GYSIT MINSK CAT.2013.B.1EX 9,050




9,050
UKR KARAMASH YLYANA PRESTIGE-SPORT KIEV CAT.2013.B.1EX 9,100




9,100
RUS NISHEVA MILANA MBUSSZ GURJEVSK CAT.2013.B.1EX 8,500




8,500
UKR HONCHARUK VERONIKA DUSSZ NR1 VINNICA CAT.2013.B.1EX 7,700




7,700
UKR POKHODIEIEVA EMILIIA DUSSZ MELITOPOL CAT.2013.B.1EX 7,350




7,350
POL HANNA PIECHAL UKS MURZALIYEVA WARSZAWA CAT.2013.B.1EX 6,800




6,800
RUS MAKSIUTOVA EVA SK NAZARENKO CAT.2013.A.1EX 8,550




8,550
BLR IVANOVSKAYA MARIIA BURDZEVITSKAYA GYM CLUB CAT.2013.A.1EX 8,800




8,800
POL SAMOJEDEN NIKOLA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2013.A.1EX 7,250




7,250
BLR ARBUZOVA IVANNA GYSIT MINSK CAT.2013.A.1EX 10,100




10,100
UKR SKRYPALOVSKA SOFIA SK VIRTUOZ VINNICA CAT.2014.1EX 8,900




8,900
POL ZOFIA SABLIŃSKA RG LEGIA WARSZAWA CAT.2014.1EX 8,350




8,350
RUS NAUMOVA ARINA KANTIANA-SPORT KALININGRAD CAT.2014.1EX 7,000




7,000
POL AVA TUROWSKA GWKS AJSEDORA WARSZAWA CAT.2014.1EX 6,000




6,000
RUS BOCHEKALOVA ANASTASIA SK NAZARENKO CAT.2014.1EX 9,000




9,000
powered by RELL score